MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtölj 6903116
nr 690 3116
Clubfåtölj
läder, ren. objekt
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 april 2011
kl 17:50:22
4/4 16:35:09
100 kr
4/4 17:45:22